Logo společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

provoz VT - Válcovna trub

OCELOVÉ BEZEŠVÉ TRUBKY
HLADKÉ
Vnější průměr 60,3 - 406,4 mm
Tloušťka stěny 5 - 65 mm
OCELOVÉ BEZEŠVÉ TRUBKY
NAFTOVODNÉ
Vnější průměr 5" - 16"
Tloušťka stěny 6 - 40,49 mm
OCELOVÉ BEZEŠVÉ TRUBKY
PAŽNICOVÉ
Vnější průměr 7" - 13 3/8"
Tloušťka stěny 7,92 - 15,11 mm

Profil provozu

Náš provoz zaujímá významné postavení na trhu bezešvých ocelových trubek válcovaných za tepla jak v České republice, tak v Evropě. Je pokračovatelem první evropské rourovny. V letech 1918 – 1925 byly uvedeny do provozu dvě válcovací tratě s Mannesmannovou technologií výroby bezešvých trubek, která je v modernizované podobě i v současnosti základem výroby sortimentu v rozsahu vnějších průměrů 60,3 až 406,4 mm s tloušťkou stěny 5 mm a výše, z ocelí nelegovaných i legovaných s roční kapacitou přes 100 tisíc tun.

Provoz VT-Válcovna trub vyrábí a dodává:

  • mechanické trubky pro konstrukční účely, strojní opracování či energetiku,
  • trubky olejářské – Casing a Line Pipe,
  • nátrubkové tyče.

Naše výrobky se nejčastěji používají v těchto odvětvích a pro tyto účely:

  • energetika - výroba energetických zařízení, kotlů, tepelných výměníků a zásobníků, tlakové stanice, parovody a komory,
  • chemický a geologický průmysl – těžba a rozvody ropy, zemního plynu a vody, geologický průzkum, transfer médií,
  • strojírenství a automobilový průmysl – nápravy, rámy, nárazníky, tiskárenské válce, vodící kladky, statory, výložníky,
  • stavebnictví – produktovody, struskovody, mikropiloty, mikrozápory a injektáže, trakční stožáry, ocelové konstrukce nejrůznějších budov, střech, horských drah, stadionů a hal.

Náš profil na www.czechtrade.net:

cz en de ru fr es it sk pl


Novinky

Nabídka firmy NextBike

Vedení provozu VT – Válcovna trub po dohodě s firmou NextBike provozující službu sdílených kol v našem městě, zajistilo pro své zaměstnance umístění stojanů pro kola. Jeden ze stojanů je umístěn u vstupu do prostor Špalkárny, druhý stojan je umístěn kousek za vjezdem k sociální budově z ulice Výstavní u stěny 11.haly.

Zároveň vedení provozu vyjednalo s firmou NextBike výhodný tarif pro všechny naše zaměstnance. Tarif, který mohou naši zaměstnanci využít stojí 590,- Kč/rok* a jeho součástí je využívat 45 minut několikrát za den bez dalších poplatků, musí být vždy po 45 minutách prodleva minimálně 10 minut, aby bylo možné znovu čerpat bez poplatků.

Pokud máte zájem využívat služeb firmy NextBike po nahlášení svého jména a příjmení, evidenčního čísla a telefonního čísla na sekretariátu provozu VT dostanete speciální kód do mobilní aplikace pro využití zvýhodněného tarifu.

Bližší informace k tomu, jak celá věc funguje naleznete na www.nextbikeczech.com

* Běžný roční tarif firmy NextBike vychází na 899,- Kč/rok a součástí je běžně 15 minut bez dalšího poplatku denně.